Artur Gadziński naszym patronem.

Nie ma tożsamości bez historii, poznaj nas…

Mamy swój hymn!

Refren: To śląskie śpiewanie, dzieci śpiewanie
Wyśpiewajmy radośnie szczyglikową pieśń.
To śląskie śpiewanie, wierne śpiewanie
Niech popłynie ze Śląska naszych ojców pieśń.

1. Czy to wiatr po drzewach śpiewa
Czy to Odra trzciną gra
Może słowik trele wznosi
Albo skrzypiec nuta gra
Albo skrzypiec nuta gra

Refren: To śląskie śpiewanie, dzieci śpiewanie
Wyśpiewajmy radośnie szczyglikową pieśń.
To śląskie śpiewanie, wierne śpiewanie
Niech popłynie ze Śląska naszych ojców pieśń.

2. Czy to matka śpiewkę nuci
Czy piekarski bije dzwon
Może Olza falą nuci, nie,
To dzieci dają ton
To dzieci dają ton.

Refren: To śląskie śpiewanie, dzieci śpiewanie
Wyśpiewajmy radośnie szczyglikową pieśń.
To śląskie śpiewanie, wierne śpiewanie
Niech popłynie ze Śląska naszych ojców pieśń.

Zadbamy o spójny rozwój
Twojego dziecka…

Zaufaj naszej Kadrze Pedagogicznej…

Jolanta Siekierka – dyrektor, plastyka
Baron
Helena – wychowawca klasy III, edukacja wczesnoszkolna, język angielski, rewalidacja, surdopedagogika
Broszczak Izabela – wychowawca klasy Va, religia, WDŻ, zajęcia teatralne
Bula Jolanta – wychowawca klasy VIIIa, informatyka, technika, doradztwo zawodowe, edukacja dla bezpieczeństwa, robotyka
Czernysz Dorota – matematyka 
Gasz Elżbieta – historia, WOS
Grądalska Monika – biblioteka
Grzesista Violetta – pedagog szkolny, plastyka,
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Kleniewska Krystyna –  język polski, historia
Kotlewska Marzanna – fizyka
Kotłowska Joanna – nauczyciel świetlicy
Kurpas Agata – język polski
Lipiec Katarzyna – wychowawca klasy VIIIb,
przyroda, biologia, geografia, WDŻ
Lippa Grzegorz – wychowawca klasy Vb,wychowanie fizyczne, basen
Malkusz Karolina – wychowawca klasy I,
edukacja wczesnoszkolna, logopedia
Michna Grażyna –  wychowawca klasy II, edukacja wczesnoszkolna,kodowanie, tyflopedagogika, rewalidacja
Obstoj Ewa– wychowawca klasy VII, matematyka
Oleszek Maciej – wychowawca klasy VIb, wychowanie fizyczne, basen
Pajkiert Janusz – język polski, język rosyjski, zajęcia dziennikarskie
Pawelec Sylwia –  język niemiecki,
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, świetlica
ks. Pyka Jan – religia w klasie III
Rabiak-Adamska Lidia – chemia
Szady Barbara – muzyka
Szewczyk – Lang  Krystyna– matematyka
Widera-Raczek Ewa – język niemiecki, język mniejszości narodowej – niemiecki, historia i kultura języka mniejszości narodowej
Woźniak Dorota– wychowawca klasy VIa, język angielski
Woźniak Kajetan – psycholog

Większy tekst
Kontrast