Darmowe webinaria z programowania i matematyki. Zapisy na Szkołę z Gigantami trwają!
Zapisy na „Szkołę z Gigantami” – darmowe webinaria dla uczniów szkół podstawowych poświęcone programowaniu i matematyce wciąż trwają.
Startujemy już 10 maja! Serdecznie zapraszamy do udziału wraz z patronami honorowymi oraz partnerami akcji. „Szkoła z Gigantami” to cykl webinariów na kanale YouTube, prowadzony przez najlepszych trenerów programowania i matematyki.
Akcja startuje 10 maja i potrwa do 21 maja.
W ramach „Szkoły z Gigantami” uczestnicy mogą wziąć udział w zajęciach
Zajęcia będą prowadzone z podziałem na grupy wiekowe,
a prezentowany materiał będzie łączył zagadnienia teoretyczne
z elementami świata gier, tj. Fortnite, Minecraft czy Tibia. Część programistyczna odbędzie się pod hasłem „Programowanie w czterech wymiarach gamingu”.
W tej edycji przygotowaliśmy także Nowość! Matematyczni Giganci – próbny test ósmoklasisty.
W trakcie webinariów uczestnicy będą mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej z zakresu szkoły podstawowej w oparciu o specjalnie przygotowane testy próbne ósmoklasisty, których rozwiązanie będzie omawiane przez wykwalifikowanego nauczyciela matematyki.
Już teraz mogą Państwo zobaczyć na stronie

Egzamin 8-klasisty: Arkusz I
Egzamin 8-klasisty: Arkusz II
Arkusze zostaną przesłane każdemu uczestnikowi wcześniej, aby uczniowie mieli okazję zapoznać się z zadaniami przed zajęciami.
Testy zostały przygotowane przez współpracującego z nami egzaminatora CKE.
Aby wziąć udział w zajęciach, każdy uczeń powinien indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.szkolazgigantami.pl.
Zapisy już trwają, a liczba zapisanych może zadecydować o wygranej dla szkół!