29 marca 2021r. odbył się finał VIII edycji Konkursu Omnibus Przyrodniczy 2021 organizowanego przez Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Opolu. Uczniowie musieli się wykazać szeroką wiedzą z przedmiotów przyrodniczych: biologii, geografii, fizyki i chemii. W finałach konkursu wzięło udział 44 uczniów z województwa opolskiego. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Gabriela Gębka, Lena Grad i Łukasz Burak wyłoniona została w pierwszym etapie konkursu, który odbył się 3 marca.
W finale konkursu Gabriela Gębka zajęła III miejsce.
Łukasz Burak otrzymał wyróżnienie.
Lena Grad uzyskawszy wysoką punktację w konkursie została, razem z zwycięzcami, zaproszona na warsztaty do PLO nr V w Opolu.

Gratulujemy sukcesu! Dziękujemy za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Większy tekst
Kontrast